Opština Gornji Milanovac 17.put nagradila najbolje učenike

Kraj školske godine svečano obeležen
NAGRAĐENI NAJBOLJI UČENICI
Opština Gornji Milanovac 17.put nagradila najbolje učenike

Predsednik opštine Gornji Milanovac, Dražimir Marušić i ove godine je organizovao prijem za najbolje učenike sa teritorije gornjomilanovačke opštine, a povodom završetka školske 2008/09.godine. Prijem je organizovan u petak, 26.juna 2009.godine, u 18 sati, u Sali Doma kulture, u prisustvu učenika, roditelja, prosvetnih radnika, članova Opštinskog veća i načelnika službi Opštinske uprave.

Za đake generacije u školskoj 2008/09.godini proglašeni su:
1.Dragana M. Zorić, VIII/3, OŠ “Kralj Aleksandar I” Gornji Milanovac
2.Suzana R. Ilić, VII/1, OŠ “Momčilo Nastasijević” Gornji Milanovac
3.Andrijana P. Kuzmanović, VIII/1, OŠ “Sveti Sava” Gornji Milanovac
4.Dunja G. Stefanović, VIII, OŠ “Desanka Maksimović” Gornji Milanovac, izdvojeno odeljenje u Vraćevšnici
5.Sofija R. Popović, VIII/1, OŠ “Ivo Andrić” Pranjani
6.Dušan P. Vasović, VIII, OŠ “Takovski ustanak” Takovo
7.Stefan D. Petrović, VIII/2, OŠ “Arsenije Loma” Rudnik
8.Ivana J. Stević, IV/1, Gimnazija “Takovski ustanak” Gornji Milanovac
9.Jelena N. Đurović, IV/4, ETŠ “Knjaz Miloš” Gornji Milanovac
10.Dušan B. Plazinić, IV/2 TŠ “Jovan Žujović” Gornji Milanovac

Diploma “Vuk Karadžić” ove godine je dodeljena:
OŠ “Kralj Aleksandar I”: Dragana M. Zorić, Jelena Z. Marković, Jelena R. Radojičić, Miloš M. Đurić i Danilo D. Adžić.
OŠ “Momčilo Nastasijević”: Olga M. Matović, Ana G. Šutić, jelna R. Veljović, Emilija P. Pavlović, Dragana M. Spasović, Marko M. Mišković i Uroš R. Poznan.
OŠ “Sveti Sava”: Vladislava M. Ilić, Andrijana P. Kuzmanović, Katarina V. Lukić, Milica P. Đurić, Kristina S. Krstović i Bojana V. Smiljanić.
OŠ “Desanka Maksimović”: Dunja G. Stefanović, Ilijana S. Ljevaja, Jovana B. Glišović, Jelena D. Mamić, Tamara A. Petrović i kristina T. Ponjavić.
OŠ “Ivo Andrić”, Pranjani: Sofija R. Popović i Jelena M. Jočović (izdvojeno odeljenje u Kamenici)
OŠ “Takovski ustanak”, Takovo: Dušan P. Vasović, Filip D. Drinjaković i Milica D. Borovnjak (izdvojeno odeljenje u Gornjim Banjanima)
Gimnazija “Takovski ustanak”: Monika N. Marić, Ivana J. Stević, Selena S. Ivanović i Miloš R. Terzić.
ETŠ “Knjaz Miloš”: Jelena N. Đurović.
Osnovna škola “Arsenije Loma” sa Rudnika i TŠ “Jovan Žujović” iz Gornjeg Milanovca u školskoj 2008/09.godini nisu imale učenike dobitnike diplome “Vuk Karadžić”.

Na svečanom prijemu nagrađeni su i učenici koji su osvojili jedno od prva tri mest na republičkim takmičenjima:
OŠ “Momčilo Nastasijević”: Suzana R. Ilić, III mesto na republičkom takmičenju iz srpskog jezika
OŠ ” Sveti Sava”: Milica M. Vlasonjić, III mesto na republičkom takmičenju iz matematike
OŠ “Desanka Maksimović”: Nemanja G. Jovanović (izdvojeno odeljenje u Vraćevšnici), I mesto na republičkom takmičenju iz tehničkog obrazovanja
Gimnazija “Takovski ustanak”: Ivana J. Stević, III mesto na republičkom takmičenju iz hemije i Aleksa T. Pejović, III mesto na republičkom takmičenju iz istorije


Svim nagrađenim učenicima, nagrade je dodelio predsednik opštine, Dražimir Marušić.

Previous Gimnazija “Takovski ustanak” – DVOJEZIČNO ODELJENJE

Leave Your Comment